| PQR ontvangt CDG Award Best Solution Partner of the year |
|
Op 4 februari tijdens de CDG Kick-off 2010 zijn de CDG partner awards uitgereikt. PQR heeft hierbij de award van Best Solution Partner of the year 2009 in ontvangst mogen nemen.
De jaarlijkse Kick-off van CDG vond afgelopen dinsdag plaats in Slot Zeist. De prijsuitreiking van de CDG Partner Awards zijn daarbij een belangrijk onderdeel om waardering uit te spreken voor de samenwerking met CDG. Met trots mocht PQR voor de derde keer op rij de award van Best Solution Partner in ontvangst nemen.
Bas ter Heurne, Sales Manager PQR: "Afgelopen jaar heeft PQR 15% omzetgroei gerealiseerd binnen het portfolio van CDG. Terwijl de hardware verkopen in de markt stagneerden mede door virtualisatietechnieken, is het een knappe prestatie dat PQR significant gegroeid is qua softwareomzet. De nauwe samenwerking met CDG en ook met de belangrijkste partners Citrix, Platespin, RES, Vizioncore en VMware, heeft geleid tot de stijging van de verkoop van kostenbesparende IT oplossingen. Onze consultants hebben hoog aanzien binnen het marktsegment waarin CDG actief is en deze erkenning komt terug in veel waardering vanuit de diverse leveranciers waarmee wij samenwerken. De CDG award van Best Solution Partner is daar het tastbare bewijs van."
"PQR is dit jaar wederom Best CDG Solution Partner. De manier waarop PQR te werk gaat zegt veel over de passie en kwaliteit. Allrounder en specialist op verschillende kennisgebieden zijn kernwaarden voor niet zomaar een CDG Solution Partner. Virtual Desktops referenties getuigen van innovatieve proposities bij klanten uit verschillende markten. Ook de samenwerking met CDG en leveranciers geniet veel respect. Al met al voldoende redenen om Best CDG Solution Partner 2009 te worden." Aldus Imre Hüsen, Commercieel Directeur CDG. |